TV LED LG 49UJ670 - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: LG
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 49 "
  • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160
  • Funkcje: Smart TV
  • Złącza HDMI: 4
  • Złącza USB: 2
  • Standard Vesa: 300 x 300
  • Klasa energetyczna: A
  • Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-T
Opis
Opis towaru
perfekcyjne barwy i kontrast pod każdym kątem

Panel IPS 4K w telewizorach LG SUPER UHD zagwarantuje bogate barwy i wysoki kontrast, które zachowuje także pod znacznym kątem.

Więcej danych o IPS 4K

Active HDR dla pokaźniejszego wyboru

Funkcja Active HDR analizuje i optymalizuje treść w formatach HDR10 i HLG dla jeszcze lepszego i bardziej zapierającego dech w piersi efektu. Luksusowa technika LG przetwarzania obrazu HDR10 i HLG zapewnia widzom więcej możliwości do wyboru.

Wzmacniacz kontrastu dla efektu HDR

Funkcja LG HDR Effect przetwarza typową treść w sposób imitujący jakość HDR, wzmacniając kontrast, by zapewnić wrażenia wizualne zbliżone do jakości HDR.

Nauka o kontrolowaniu światła

Funkcje Ultra Luminance i Local Dimming ulepszają jasność i ujawniają więcej szczegółów, trafnie dostosowując podświetlenie i określając kontrast osobnych bloków obrazu.

powiększ rozdzielczość do 4K

Funkcja LG 4K Upscaler rozszerza rozdzielczość do prawie 4K za pomocą najnowocześniejszej technologii przetwarzania obrazu.

Zanurz się w świecie bogatego dźwięku

Daj się porwać najnowszemu i najmocniej progresywnemu systemowi symulacji dźwięku przestrzennego LG z siedmioma wirtualnymi kanałami.

wykwintne wzornictwo z klasą

Gładka, smukła linia ciągnie się poprzez cały ekran. Wyszukany profil i nadzwyczajna jakość obrazu telewizorów LG UHD stanowią imponującą parę, która służy jako rewelacyjne uzupełnienie wystroju wnętrza i centrum najwyższej jakości rozrywki.

webOS 3.5 — łatwy i miły w obsłudze

Z pilotem Magic Remote i ulepszonym paskiem uruchamiania webOS 3.5 zanurzysz się w bezgraniczny świat treści premium od wszystkich najpopularniejszych dostawców treści.

genialne kolory i kontrast pod każdym kątem

Panel IPS 4K w telewizorach LG SUPER UHD zagwarantuje bogate kolory i wysoki kontrast, które zachowuje także pod sporym kątem.

Więcej informacji o IPS 4K

Active HDR dla pokaźniejszego wyboru

Funkcja Active HDR analizuje i optymalizuje treść w formatach HDR10 i HLG dla jeszcze lepszego i bardziej zapierającego dech w piersi efektu. Elitarna technologia LG przetwarzania obrazu HDR10 i HLG zapewnia widzom więcej możliwości do wyboru.

Wzmacniacz kontrastu dla efektu HDR

Funkcja LG HDR Effect przetwarza standardową treść w sposób imitujący jakość HDR, wzmacniając kontrast, aby zapewnić wrażenia wizualne zbliżone do jakości HDR.

Nauka o kontrolowaniu światła

Funkcje Ultra Luminance i Local Dimming polepszają jasność i ujawniają więcej szczegółów, optymalnie dopasowując podświetlenie i określając kontrast osobnych bloków obrazu.

zwiększ rozdzielczość do 4K

Funkcja LG 4K Upscaler zwiększa rozdzielczość do prawie 4K przy pomocy najnowocześniejszej technologii przetwarzania obrazu.

Zanurz się w świecie bogatego dźwięku

Daj się porwać najnowszemu i najszczególniej progresywnemu systemowi symulacji dźwięku przestrzennego LG z siedmioma wirtualnymi kanałami.

wysmakowane wzornictwo z klasą

Gładka, smukła linia ciągnie się przez cały ekran. Wyszukany profil i wyśmienita jakość obrazu telewizorów LG UHD stanowią imponującą parę, która służy jako idealne uzupełnienie wystroju wnętrza i centrum najwyższej jakości rozrywki.

webOS 3.5 — nietrudny i błogi w obsłudze

Z pilotem Magic Remote i ulepszonym paskiem uruchamiania webOS 3.5 zanurzysz się w bezgraniczny świat treści premium od wszelkich najpopularniejszych dostawców treści.

Specyfikacja technologiczna artykuł
producent
Kod producenta
49UJ670V
EAN
8806084551177
informacje podstawowe ekran Funkcje
System operacyjny
webOS
Miracast
oglądarka internetowa
webOS
Brak informacji
użyte technologie
High Dynamic Range
Tak
Dźwięk techniczne Złącza Fizyczne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna artykuł
marka
Kod producenta
49UJ670V
EAN
8806084551177
dane podstawowe ekran Funkcje
System operacyjny
webOS
Miracast
przeglądarka internetowa
webOS
Brak informacji
zastosowane technologie
High Dynamic Range
Tak
Dźwięk technologiczne Złącza Fizyczne

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Telewizory LED